Page: 1
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 1
Results for GIRLS TUMBLING
Level: 5 Div: 6Under
Kameryn Gomez
STARSCA
54.00
1
Level: 5 Div: 7-8
Mariah Kronhngold
WEG
56.50
1
Maggie Gallagher
WEG
55.70
2
Amanda Redden
MAGIC
54.10
3
Felicia Hano
SAF
54.00
4
Kaitlin Schultz
ANTI GRAVITY
53.60
5
Level: 5 Div: 9-10
Lauren Mendoza
AZARIAN
56.10
1
Pamela Grigsby
STARSCA
55.20
2
Jennessa Steele
SAF
54.30
3
Kyra Gutermuth
G-Force
53.30
4
Level: 6 Div: 7-8
Kayla Cross
AMERICAN
54.80
1
Level: 6 Div: 9-10
Savannah Gomez
STARSCA
53.30
1
Session 1
Results for GIRLS TRAMP
Level: 5 Div: 7-8
Mariah Kronhngold
WEG
24.50
1
(dd 3.40)
Chloe McGlynn
SPRING
23.20
2
(dd 1.20)
Kaitlin Schultz
ANTI GRAVITY
22.30
3
(dd 3.40)
Amanda Redden
MAGIC
9.20
4
(dd 3.10)
Kira O'Donell
SAF
0.00
(dd 1.90)
Level: 5 Div: 9-10
Kyra Gutermuth
G-Force
25.70
1
(dd 3.30)
Adriana Ruiz
Legacy
7.10
2
(dd 0.70)
Level: 6 Div: 7-8
Kayla Cross
AMERICAN
22.20
1
(dd 1.70)
Level: 6 Div: 9-10
Lauren Mendoza
AZARIAN
25.50
1
(dd 3.20)
Pamela Grigsby
STARSCA
25.10
2
(dd 2.10)
Sabrina O'Brien
STARSCA
24.60
3
(dd 1.20)
Lindsay Makain
STARSCA
24.50
4
(dd 1.60)
Jennessa Steele
SAF
23.00
5
(dd 2.20)
Savannah Gomez
STARSCA
22.90
6
(dd 4.40)
Level: 7 Div: 7-8
Felicia Hano
SAF
23.90
1
(dd 2.90)
Level: 8 Div: 7-8
Maggie Gallagher
WEG
24.90
1
(dd 3.10)
Page: 2
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 1
Results for GIRLS DBLMINI
Level: 5 Div: 7-8
Mariah Kronhngold
WEG
57.80
1
Kaitlin Schultz
ANTI GRAVITY
56.60
2
Kira O'Donell
SAF
56.20
3
Level: 5 Div: 9-10
Kyra Gutermuth
G-Force
57.90
1
Level: 6 Div: 6Under
Kameryn Gomez
STARSCA
54.90
1
Level: 6 Div: 7-8
Felicia Hano
SAF
57.20
1
Kayla Cross
AMERICAN
57.10
2
Chloe McGlynn
SPRING
55.30
3
Level: 6 Div: 9-10
Pamela Grigsby
STARSCA
57.80
1
Lauren Mendoza
AZARIAN
57.60
2
Jennessa Steele
SAF
57.30
3
Savannah Gomez
STARSCA
57.00
4
Lindsay Makain
STARSCA
56.90
5
Adriana Ruiz
Legacy
48.50
6
Sabrina O'Brien
STARSCA
48.30
7
Level: 8 Div: 7-8
Maggie Gallagher
WEG
60.00
1
(dd 1.20)
(dd 1.20)
Session 2
Results for GIRLS TUMBLING
Level: 5 Div: 9-10
Sydney Waters
GTC
55.90
1
Alyssa Mercado
SAF
55.80
2
Emily Alpert
WEG
55.30
3
Amy Lowell
AP
54.70
4
Emilee Strech
AZARIAN
54.20
5
Kaytlin Martino
AP
54.00
6
Carly Miller
G-Force
54.00
7
Leanne Hulsmann
AP
53.60
8
Holly Haughy
ASAG
53.00
9
Kayla Tinker
MAGIC
52.80
10
Holly Hunter
G-Force
50.70
11
Kristin Schultz
ANTI GRAVITY
46.40
12
Level: 6 Div: 9-10
Jordyn Petka
AZGYM
54.20
1
Victoria Peterson
WEG
54.10
2
Kaitlin Johnson
AZGYM
53.90
3
Dallas Rose Pringle
STARZNV
52.80
4
Level: 7 Div: 9-10
Halley Atkinson
BOUNCE
54.80
1
(dd 1.90)
(dd 2.00)
Emma Holloway
ASAG
52.30
2
(dd 1.90)
(dd 2.00)
Page: 3
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 2
Results for GIRLS TRAMP
Level: 5 Div: 9-10
Alyssa Mercado
SAF
24.60
1
Holly Hunter
G-Force
23.70
2
(dd 1.70)
Kristin Schultz
ANTI GRAVITY
23.60
3
(dd 2.70)
Emma Bruen
WAY
23.00
4
(dd 0.50)
Carly Miller
G-Force
23.00
5T
(dd 1.30)
Kate Vogt
SPRING
23.00
5T
Cassidy Winkles
ASAG
21.70
7
Level: 6 Div: 9-10
Emilee Strech
AZARIAN
25.00
1
Jordyn Petka
AZGYM
24.60
2
Kaitlin Johnson
AZGYM
24.10
3
(dd 0.70)
Kayla Tinker
MAGIC
23.30
4
(dd 1.60)
Holly Haughy
ASAG
23.10
5
(dd 1.30)
Dallas Rose Pringle
STARZNV
22.90
6
(dd 3.80)
Amy Lowell
AP
22.80
7
Sarah Lujan
AP
22.60
8
(dd 2.20)
Leanne Hulsmann
AP
2.30
9
Level: 7 Div: 9-10
Brielle Hessinger
GTC
24.70
1
(dd 1.70)
Emily Alpert
WEG
24.60
2
(dd 2.20)
Sydney Waters
GTC
23.70
3
Level: 8 Div: 9-10
Veronica Champine
MEGA
22.80
1
Emma Holloway
ASAG
7.20
2
(dd 1.70)
Session 2
Results for GIRLS DBLMINI
Level: 5 Div: 9-10
Carly Miller
G-Force
57.60
1
Holly Hunter
G-Force
57.20
2
Emma Bruen
WAY
57.10
3
Cassidy Winkles
ASAG
48.60
4
Kate Vogt
SPRING
47.80
5
Level: 6 Div: 9-10
Emily Alpert
WEG
57.60
1
Alyssa Mercado
SAF
57.20
2
Kaitlin Johnson
AZGYM
57.20
3
Jordyn Petka
AZGYM
56.90
4
Dallas Rose Pringle
STARZNV
56.70
5
Holly Haughy
ASAG
56.20
6
Kaytlin Martino
AP
56.10
7
Kristin Schultz
ANTI GRAVITY
56.00
8
Emilee Strech
AZARIAN
55.70
9
Sarah Lujan
AP
55.70
10
Amy Lowell
AP
55.20
11
Leanne Hulsmann
AP
47.90
12
Level: 7 Div: 9-10
Sydney Waters
GTC
58.60
1
(dd 0.70)
(dd 1.00)
Brielle Hessinger
GTC
57.90
2
(dd 0.70)
(dd 1.00)
Level: 8 Div: 9-10
Raichel Perper
MEGA
60.90
1
(dd 1.60)
(dd 1.70)
Veronica Champine
MEGA
59.60
2
(dd 1.20)
(dd 1.20)
Halley Atkinson
BOUNCE
59.50
3
(dd 1.30)
(dd 1.50)
(dd 1.30)
(dd 1.70)
Page: 4
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 2
Results for GIRLS DBLMINI
Level: 8 Div: 9-10
Emma Holloway
ASAG
48.60
5
(dd 0.90)
(dd 0.50)
Session 3
Results for GIRLS TUMBLING
Level: 5 Div: 11-12
Alicia Garric
STARZNV
56.00
1
Molly McCulbugh
WEG
55.60
2
Joanna
Bauer-Goldsmith
G-Force
55.10
3
Isabella Wentzel
WAY
51.50
4
Level: 6 Div: 11-12
Erin Powder
WEG
55.50
1
Carly Eubanks
WEG
54.00
2
Sydney Chiodini
MAGIC
51.90
3
Level: 7 Div: 11-12
Tori Occhipinti
WEG
56.70
1
(dd 2.00)
(dd 2.10)
Carlee Burks
AMERICAN
56.50
2
(dd 1.90)
(dd 2.00)
Kylee Floodman
AP
54.60
3
(dd 1.90)
(dd 1.90)
Krista Hibert
BOUNCE
49.50
4
(dd 2.00)
(dd 2.10)
Page: 5
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 3
Results for GIRLS TRAMP
Level: 5 Div: 11-12
Joanna
Bauer-Goldsmith
G-Force
24.70
1
(dd 1.20)
Sydney Chiodini
MAGIC
24.30
2T
(dd 1.70)
Alicia Garric
STARZNV
24.30
2T
(dd 2.70)
Isabella Wentzel
WAY
22.00
4
(dd 1.90)
Level: 6 Div: 11-12
Brynn Appel
WEG
25.50
1
(dd 1.80)
Kendall Powers
GymNev
23.00
2
(dd 0.50)
Level: 7 Div: 11-12
Jimmi Teagarden
STARSCA
25.20
1
(dd 1.60)
Kylee Floodman
AP
2.40
2
(dd 1.60)
Level: 8 Div: 11-12
Molly McCulbugh
WEG
26.30
1
Carlee Burks
AMERICAN
23.30
2
(dd 3.10)
Session 3
Results for GIRLS DBLMINI
Level: 5 Div: 11-12
Joanna
Bauer-Goldsmith
G-Force
56.90
1
Alicia Garric
STARZNV
55.90
2
Level: 6 Div: 11-12
Brynn Appel
WEG
56.90
1
Kendall Powers
GymNev
56.90
2
Isabella Wentzel
WAY
56.70
3
Level: 7 Div: 11-12
Molly McCulbugh
WEG
59.60
1
(dd 1.00)
(dd 0.70)
Kylee Floodman
AP
58.60
2
(dd 0.70)
(dd 1.00)
Jimmi Teagarden
STARSCA
58.10
3
(dd 0.70)
(dd 1.00)
Level: 7 Div: 13-14
Sidney Bennett
GOLD
40.10
1
Level: 8 Div: 11-12
Erin Powder
WEG
60.60
1
(dd 1.30)
(dd 1.70)
Carly Eubanks
WEG
60.50
2
(dd 1.70)
(dd 1.30)
Krista Hibert
BOUNCE
59.00
3
(dd 1.20)
(dd 1.30)
Carlee Burks
AMERICAN
58.30
4
(dd 0.70)
(dd 1.20)
Page: 6
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 4
Results for GIRLS TUMBLING
Level: 5 Div: 11-12
Felicia Miller
AP
55.10
1
Haley Nail
ASAG
54.70
2
April Davis
SAF
54.60
3
Madeline Tomaske
SAF
54.00
4
Monika Alonso
GTC
53.90
5
Morgan Wells
SAF
53.70
6
Marisa Ruiz
AOM
53.70
7
Megan Holloway
ASAG
53.40
8
Caitlyn Triplett
Legacy
51.00
9
Allie Butler
TOP
51.70
9T
Level: 6 Div: 11-12
Raechel Opsahl
ASAG
54.20
1
Ashley Gomez
STARSCA
54.10
2
Courtney Schwilling
FRG
52.60
3
Cassidy Thornberry
GTC
52.50
4
Samantha O'Brien
STARSCA
51.50
5
Kristina Tabar
GTC
51.10
6
Jordan
Donovan-Schager
AZGYM
51.00
7
Level: 7 Div: 11-12
Sarah Doan-Minh
AZARIAN
57.80
1
(dd 1.90)
(dd 1.90)
Rebecca Maloy
Legacy
54.70
2
(dd 1.90)
(dd 1.90)
Shelby Gill
AZARIAN
54.30
3
(dd 2.00)
Marina Rodriguez
MAGIC
53.30
4
(dd 1.40)
(dd 2.10)
Makena Harris
TOP
53.10
5T
(dd 1.90)
(dd 2.10)
Session 4
Results for GIRLS TUMBLING
Level: 8 Div: 11-12
Madison Taylor
NO FEAR
56.40
1
(dd 2.00)
(dd 2.10)
Page: 7
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 4
Results for GIRLS TRAMP
Level: 5 Div: 11-12
Briana Costa
ASAG
24.40
1
(dd 1.60)
Caitlyn Triplett
Legacy
21.10
2
(dd 0.70)
Level: 6 Div: 11-12
Madeline Tomaske
SAF
22.90
1
(dd 1.00)
Allie Butler
TOP
25.70
1T
(dd 1.20)
April Lujan
AP
20.90
2
Haley Nail
ASAG
5.30
3
(dd 2.60)
Level: 7 Div: 11-12
April Davis
SAF
25.40
1
Monika Alonso
GTC
25.00
2
(dd 0.70)
Kristina Tabar
GTC
24.30
3
Sarah Doan-Minh
AZARIAN
24.20
4
(dd 1.80)
Samantha O'Brien
STARSCA
24.20
5
(dd 1.60)
Ashley Gomez
STARSCA
24.00
6
(dd 3.50)
Marina Rodriguez
MAGIC
23.90
7
(dd 1.00)
Rebecca Maloy
Legacy
23.70
8
(dd 1.00)
Felicia Miller
AP
23.20
9
(dd 0.70)
Jordan
Donovan-Schager
AZGYM
22.80
10
(dd 1.00)
Marisa Ruiz
AOM
22.50
11
Level: 8 Div: 11-12
Cassidy Thornberry
GTC
25.50
1
Raechel Opsahl
ASAG
24.40
2
(dd 2.10)
Shelby Gill
AZARIAN
24.30
3
Morgan Wells
SAF
24.20
4
(dd 1.00)
Courtney Schwilling
FRG
24.10
5
(dd 1.80)
Erica Owen
AZARIAN
23.80
6
(dd 1.20)
Olivia Williams
MEGA
21.90
7
Megan Holloway
ASAG
20.80
8
Session 4
Results for GIRLS DBLMINI
Level: 5 Div: 11-12
April Lujan
AP
56.80
1
Level: 6 Div: 11-12
Madeline Tomaske
SAF
57.10
1
Allie Butler
TOP
58.30
1T
Haley Nail
ASAG
56.50
2
Caitlyn Triplett
Legacy
56.50
3
Jordan
Donovan-Schager
AZGYM
56.40
4
Briana Costa
ASAG
28.40
5
Level: 7 Div: 11-12
April Davis
SAF
58.70
1
(dd 1.00)
Raechel Opsahl
ASAG
58.60
2
(dd 0.70)
(dd 1.00)
Kristina Tabar
GTC
58.10
3
(dd 0.70)
(dd 1.00)
Felicia Miller
AP
57.50
4
(dd 0.70)
(dd 1.00)
Level: 8 Div: 11-12
Nicole Henderson
MEGA
61.00
1
(dd 1.30)
(dd 1.20)
Ashley Gomez
STARSCA
60.20
2
(dd 1.20)
(dd 1.60)
Cassidy Thornberry
GTC
59.70
3
(dd 0.70)
(dd 1.60)
Sarah Doan-Minh
AZARIAN
59.40
4
(dd 1.40)
(dd 1.30)
Olivia Williams
MEGA
59.00
5
(dd 1.20)
(dd 1.20)
Makena Harris
TOP
59.40
5T
(dd 1.30)
(dd 1.70)
Erica Owen
AZARIAN
58.80
6
(dd 1.20)
(dd 1.30)
Page: 8
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 4
Results for GIRLS DBLMINI
Level: 8 Div: 11-12
Morgan Wells
SAF
58.70
7
(dd 1.30)
(dd 1.40)
Monika Alonso
GTC
58.30
8
(dd 0.70)
(dd 1.30)
Courtney Schwilling
FRG
58.30
9
(dd 0.90)
(dd 1.20)
Megan Holloway
ASAG
57.90
10
(dd 1.20)
(dd 0.70)
Samantha O'Brien
STARSCA
51.10
11
(dd 1.70)
(dd 0.70)
Shelby Gill
AZARIAN
50.80
12
(dd 1.30)
(dd 0.50)
Marisa Ruiz
AOM
50.60
13
(dd 1.20)
Rebecca Maloy
Legacy
29.20
14
(dd 0.90)
Session 5
Results for GIRLS TUMBLING
Level: 10 Div: 11-12
Kiara Nowlin
GOLD
58.90
1
(dd 4.30)
Alex Berroud
NO FEAR
53.70
2
(dd 3.80)
Level: Jr Div: Elite
Aubree Balkan
GTC
58.90
1
(dd 4.30)
(dd 1.90)
Page: 9
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 5
Results for GIRLS TRAMP
Level: 10 Div: 10Less
Raichel Perper
MEGA
54.90
1
(dd 6.50)
Level: 10 Div: 11-12
Hosannah Slocum
GTC
56.50
1
(dd 7.50)
Tori Occhipinti
WEG
51.80
2
(dd 6.50)
Leanna Canyon
GTC
51.60
3
(dd 6.80)
Stephanie Herron
AP
50.90
4
(dd 6.30)
Level: 10 Div: 13-14
Kristie Kawazoe
HA
56.80
1
(dd 9.10)
Victoria Lockwood
GTC
54.10
2
(dd 6.70)
Ashley Frentress
TOP
54.10
2T
(dd 6.70)
Danica Yarnell
WAY
54.10
3
(dd 6.80)
Alicia Powder
WEG
51.40
4
(dd 6.30)
Kiley Belcher
BOUNCE
51.10
5
(dd 7.10)
Kelly Wilkinson
BOUNCE
32.10
6
(dd 6.80)
Level: 10 Div: 15-16
Casey Bresee
WEG
58.80
1
(dd 8.40)
Annie Bastis
SKYSURFERS
55.70
2
(dd 7.00)
Sandi Denton
GTC
53.70
3
(dd 7.10)
Tara Alpert
GTC
32.10
4
(dd 3.00)
Level: 10 Div: 17 Up
Corinne Snell
GTC
59.20
1
(dd 8.00)
Kira Vercruyssen
HA
52.20
2
(dd 7.30)
Meggie Rosbrook
GTC
31.90
3
(dd 3.00)
Level: Jr Div: Elite
Aubree Balkan
GTC
57.40
1
(dd 9.90)
Krysta Palmer
Legacy
56.70
2
(dd 8.00)
Hillary Nokes
GTC
32.80
3
(dd 3.60)
Julianne Gonet
AP
22.60
4
(dd 2.30)
Stephanie
(dd 1.30)
Session 5
Results for GIRLS TRAMP
Level: Jr Div: Elite
Page: 10
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 5
Results for GIRLS DBLMINI
Level: 10 Div: 11-12
Hosannah Slocum
GTC
63.10
1
(dd 3.20)
(dd 4.00)
Stephanie Herron
AP
60.70
2
(dd 3.20)
(dd 2.20)
Leanna Canyon
GTC
60.60
3
(dd 2.70)
(dd 2.70)
Level: 10 Div: 13-14
Danica Yarnell
WAY
63.40
1
(dd 2.70)
(dd 3.30)
Kristie Kawazoe
HA
62.70
2
(dd 3.10)
(dd 2.90)
Ashley Frentress
TOP
61.70
3T
(dd 2.70)
(dd 2.10)
Level: 10 Div: 15-16
Rae Jonas
BOUNCE
62.50
1
(dd 3.10)
(dd 3.00)
Julianne Gonet
AP
61.00
2
(dd 2.70)
(dd 3.10)
Sandi Denton
GTC
50.40
3
(dd 0.70)
(dd 2.70)
Level: 10 Div: 17 Up
Natalya Beneschott
Legacy
63.60
1
(dd 2.90)
(dd 3.90)
Meggie Rosbrook
GTC
62.20
2
(dd 2.90)
(dd 3.20)
Kira Vercruyssen
HA
61.30
3
(dd 2.70)
(dd 3.00)
Session 5
Results for GIRLS DBLMINI
Level: Jr Div: Elite
Leah Fauth
WAY
66.90
1
(dd 4.80)
(dd 4.60)
Stephanie
Toubman
AZARIAN
65.00
2
(dd 4.80)
(dd 3.70)
Krysta Palmer
Legacy
31.40
3
(dd 3.50)
Level: Sr Div: Elite
Aubree Balkan
GTC
66.90
1
(dd 4.80)
(dd 4.80)
Page: 11
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 5
Results for BOYS TUMBLING
Level: 10 Div: 17 Up
Sean Morgan
AZGYM
54.80
1
(dd 4.30)
Andy Anderson
NO FEAR
50.30
2
(dd 2.30)
Level: Jr Div: Elite
Alex Thompson
AZGYM
64.60
1
(dd 4.60)
(dd 4.60)
Level: Sr Div: Elite
Antonio Moore
GTC
67.30
1
(dd 7.20)
(dd 8.70)
Session 5
Results for BOYS TRAMP
Level: 10 Div: 10Less
Jake Jacobson
AP
51.20
1
(dd 6.40)
Level: 10 Div: 11-12
Kelsen Onigama
HA
59.70
1
(dd 8.20)
Logan Lozier
GTC
59.70
2
(dd 9.30)
Level: 10 Div: 13-14
Ryan Roberts
GTC
57.30
1
(dd 9.00)
August Gonet
AP
48.60
2
(dd 6.40)
Level: 10 Div: 15-16
Weston Hendricks
GTC
55.20
1
(dd 7.00)
Chris Gottfried
AOM
51.80
2
(dd 6.00)
Daniel Herron
AP
30.70
3
(dd 5.40)
Level: 10 Div: 17 Up
Andy Anderson
NO FEAR
58.20
1
(dd 9.00)
Ben Carson
Legacy
54.40
2
(dd 5.60)
Level: Jr Div: Elite
Adam Bragg
SKYSURFERS
61.80
1
(dd 11.10)
Jimmie Zielsdorf
STARSCA
58.20
2
(dd 11.50)
Justice Frangipane
SKYSURFERS
58.10
3
(dd 9.60)
Jamie Torrington
AP
56.00
4
(dd 10.30)
Tyler Runsten
AP
47.70
5
(dd 10.10)
Page: 12
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 5
Results for BOYS DBLMINI
Level: 10 Div: 10Less
Jake Jacobson
AP
60.70
1
(dd 2.70)
(dd 2.20)
Level: 10 Div: 11-12
Kelsen Onigama
HA
65.10
1
(dd 4.80)
(dd 4.80)
Logan Lozier
GTC
63.00
2
(dd 3.60)
(dd 3.30)
Level: 10 Div: 13-14
Adam Bragg
SKYSURFERS
64.80
1
(dd 4.40)
(dd 3.70)
Ryan Roberts
GTC
62.80
2
(dd 3.00)
(dd 3.20)
Level: 10 Div: 15-16
Tyler Runsten
AP
64.40
1
(dd 4.40)
(dd 3.40)
Jake Rubenstein
AZARIAN
62.70
2
(dd 2.70)
(dd 3.00)
Weston Hendricks
GTC
62.70
3
(dd 2.40)
(dd 3.20)
Level: 10 Div: 17 Up
Ben Carson
Legacy
64.40
1
(dd 3.50)
(dd 3.50)
Andy Anderson
NO FEAR
63.90
2
(dd 3.40)
(dd 3.50)
Level: Jr Div: Elite
Daniel Bronnenberg
GTC
69.20
1
(dd 6.00)
(dd 6.80)
Jamie Torrington
AP
65.90
2
(dd 4.80)
(dd 4.80)
Session 5
Results for BOYS DBLMINI
Level: Jr Div: Elite
Jimmie Zielsdorf
STARSCA
55.70
3
(dd 0.70)
(dd 6.80)
Page: 13
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 6
Results for GIRLS TUMBLING
Level: 5 Div: 7-8
Kylie Northrop
HA
52.40
1
Level: 5 Div: 15 Up
Jessica Tucker
AZGYM
54.60
1
Jeanne Gonet
AP
54.50
2
Katie Marchetti
BOUNCE
53.60
3
Level: 6 Div: 15 Up
Melissa Ishii
BOUNCE
53.20
1
Jacque Randall
AZGYM
51.60
2
Larissa Giuliano
TOP
53.10
2T
Emily Stites
AMERICAN
50.70
3
Level: 7 Div: 15 Up
Lisa Doan-Minh
AZARIAN
58.20
1
(dd 1.90)
(dd 2.00)
Jenny Wickett
BOUNCE
54.80
2
(dd 1.90)
(dd 1.90)
Alexandria Wilson
Legacy
54.30
3
(dd 1.90)
(dd 1.90)
Eve Stenson
SAF
53.10
4
(dd 1.70)
(dd 2.00)
Julianne Gonet
AP
50.00
5
(dd 1.90)
(dd 1.40)
Level: 8 Div: 15 Up
Hilary Arentz
NO FEAR
52.70
1
(dd 2.00)
(dd 2.10)
Heather McElroy
Legacy
51.60
2
(dd 2.10)
(dd 2.10)
Gina Provenzano
AOM
49.50
3
(dd 2.10)
Session 6
Results for GIRLS TRAMP
Level: 5 Div: 7-8
Kylie Northrop
HA
21.90
1
(dd 1.20)
Level: 6 Div: 15 Up
Katie Marchetti
BOUNCE
25.30
1
Jessica Tucker
AZGYM
23.50
2
(dd 1.60)
Antonia Gunner
ANTI GRAVITY
22.90
3T
(dd 1.00)
Jacque Randall
AZGYM
22.90
3T
(dd 0.50)
Jennifer Gibson
AZGYM
0.00
Level: 7 Div: 15 Up
Emily Stites
AMERICAN
24.00
1
Jeanne Gonet
AP
23.70
2
Brianna Edlund
SAF
23.20
3
Destie-Jo
Provenzano
AOM
9.20
4
(dd 1.30)
Level: 8 Div: 15 Up
Lisa Doan-Minh
AZARIAN
24.30
1
Alexandria Wilson
Legacy
23.60
2
Kristin Byars
AZARIAN
23.50
3
Eve Stenson
SAF
23.30
4
Brigitte Alexander
STARSCA
22.50
5
Hilary Arentz
NO FEAR
21.60
6
Heather McElroy
Legacy
6.80
7
Olivia Schreader
MEGA
0.00
(dd 0.70)
Page: 14
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 6
Results for GIRLS DBLMINI
Level: 5 Div: 7-8
Kylie Northrop
HA
55.40
1
Level: 6 Div: 15 Up
Jacque Randall
AZGYM
56.50
1
Jessica Tucker
AZGYM
56.40
2
Level: 7 Div: 15 Up
Eve Stenson
SAF
59.90
1
(dd 1.70)
(dd 1.00)
Katie Marchetti
BOUNCE
59.60
2
(dd 0.70)
(dd 1.00)
Jeanne Gonet
AP
58.60
3
(dd 1.00)
(dd 0.70)
Brianna Edlund
SAF
58.00
4
(dd 1.00)
(dd 0.50)
Destie-Jo
Provenzano
AOM
57.90
5
(dd 0.50)
(dd 0.70)
Antonia Gunner
ANTI GRAVITY
57.60
6
(dd 0.50)
(dd 0.70)
Level: 8 Div: 15 Up
Lisa Doan-Minh
AZARIAN
60.90
1
(dd 1.80)
(dd 1.30)
Melissa Ishii
BOUNCE
60.10
2
(dd 1.60)
(dd 1.70)
Kristin Byars
AZARIAN
58.90
3
(dd 0.90)
(dd 1.20)
Larissa Giuliano
TOP
58.40
4T
(dd 1.60)
(dd 1.20)
Session 6
Results for GIRLS DBLMINI
Level: 9 Div: 15 Up
Alexandria Wilson
Legacy
0.00
Page: 15
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 7
Results for GIRLS TUMBLING
Level: 6 Div: 9-10
Annika Northrop
HA
53.40
1T
Level: 9 Div: 7-8
Nicole Ahsinger
GTC
51.50
1
(dd 2.60)
Level: 9 Div: 11-12
Stephanie Herron
AP
55.90
1
(dd 2.70)
Hosannah Slocum
GTC
54.60
2
(dd 2.50)
Akira Tokumoto
NO FEAR
52.10
3
(dd 3.20)
Level: 9 Div: 13-14
Mckenna Kurz
BOUNCE
53.40
1
(dd 2.70)
Level: 9 Div: 15 Up
Rae Jonas
BOUNCE
55.20
1
(dd 2.70)
Sandi Denton
GTC
53.00
2
(dd 3.20)
Meggie Rosbrook
GTC
52.10
3
(dd 2.60)
Session 7
Results for GIRLS TRAMP
Level: 9 Div: 7-8
Nicole Ahsinger
GTC
52.00
1
(dd 5.30)
Level: 9 Div: 9-10
Victoria Peterson
WEG
53.30
1
(dd 5.30)
Halley Atkinson
BOUNCE
50.90
2
(dd 4.50)
Annika Northrop
HA
25.30
3T
(dd 5.30)
Level: 9 Div: 11-12
Makena Harris
TOP
53.90
1T
(dd 5.30)
Carly Eubanks
WEG
53.00
1
(dd 5.30)
Alex Berroud
NO FEAR
52.40
2
(dd 5.90)
Krista Hibert
BOUNCE
48.30
3
(dd 5.20)
Nicole Henderson
MEGA
45.60
4
(dd 4.40)
Akira Tokumoto
NO FEAR
34.10
5
(dd 2.50)
Erin Powder
WEG
13.90
6
(dd 0.30)
Level: 9 Div: 13-14
Mckenna Kurz
BOUNCE
57.20
1
(dd 6.50)
Jenise Giuliano
TOP
57.30
1T
(dd 6.00)
Nicole Mahoney
GTC
53.15
2
(dd 6.20)
Heather Ouchida
TOP
55.20
2T
(dd 6.50)
Kelsey Krebs
TOP
53.60
2T
(dd 5.20)
Nicole Ishii
BOUNCE
48.70
3
(dd 5.90)
Noelle Provenzano
AOM
47.20
4
(dd 4.30)
Linay Mitchell
SPRING
28.30
5
(dd 1.00)
Level: 9 Div: 15 Up
Jenny Wickett
BOUNCE
52.50
1
(dd 5.20)
Haley Harper
Legacy
52.10
2
(dd 5.10)
Alex Eppel
BOUNCE
52.00
3
(dd 5.30)
Krystyna Barnard
AZARIAN
51.00
4
(dd 5.20)
Melissa Ishii
BOUNCE
50.00
5
(dd 5.20)
Larissa Giuliano
TOP
25.80
6T
(dd 0.70)
Page: 16
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 7
Results for GIRLS DBLMINI
Level: 9 Div: 7-8
Nicole Ahsinger
GTC
59.90
1
(dd 1.60)
(dd 1.70)
Level: 9 Div: 11-12
Alex Berroud
NO FEAR
60.70
1
(dd 1.90)
(dd 2.20)
Tori Occhipinti
WEG
60.50
2
(dd 1.90)
(dd 1.60)
Akira Tokumoto
NO FEAR
60.30
3
(dd 1.30)
(dd 2.20)
Level: 9 Div: 13-14
Mckenna Kurz
BOUNCE
61.30
1
(dd 1.60)
(dd 2.70)
Kelly Wilkinson
BOUNCE
61.10
2
(dd 2.10)
(dd 2.10)
Victoria Lockwood
GTC
60.50
3
(dd 2.70)
(dd 1.70)
Jenise Giuliano
TOP
61.00
3T
(dd 1.70)
(dd 1.60)
Heather Ouchida
TOP
60.60
3T
(dd 1.70)
(dd 1.60)
Alicia Powder
WEG
60.50
4
(dd 1.60)
(dd 1.80)
Nicole Mahoney
GTC
60.20
5
(dd 2.70)
(dd 1.20)
Kiley Belcher
BOUNCE
59.50
6
(dd 1.60)
(dd 1.20)
Kelsey Krebs
TOP
60.10
6T
(dd 1.70)
(dd 1.70)
Session 7
Results for GIRLS DBLMINI
Level: 9 Div: 15 Up
Haley Harper
Legacy
60.60
1
(dd 1.40)
(dd 2.70)
Brigitte Alexander
STARSCA
59.80
2
(dd 1.70)
(dd 1.60)
Gina Provenzano
AOM
59.50
3
(dd 2.00)
(dd 1.80)
Jenny Wickett
BOUNCE
59.50
4
(dd 1.60)
(dd 1.80)
Heather McElroy
Legacy
51.10
5
(dd 0.70)
(dd 1.80)
Krystyna Barnard
AZARIAN
51.00
6
(dd 1.70)
(dd 0.70)
Page: 17
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 7
Results for BOYS TUMBLING
Level: 9 Div: 13-14
Conor Murphy
AZARIAN
53.10
1
(dd 2.70)
Ryan Roberts
GTC
41.00
2
(dd 1.40)
Level: 9 Div: 15 Up
Tyler Runsten
AP
55.70
1
(dd 2.60)
Ben Carson
Legacy
54.30
2
(dd 2.60)
Daniel Herron
AP
53.10
3
(dd 2.60)
Session 7
Results for BOYS TRAMP
Level: 8 Div: 13-14
Dimova Velizar
STARSCA
0.00
Level: 9 Div: 9-10
Michael Geraghty
AP
34.80
1
(dd 4.20)
Level: 9 Div: 11-12
Jordon Werner
AP
43.30
1
(dd 4.20)
Level: 9 Div: 13-14
Conor Murphy
AZARIAN
56.80
1
(dd 6.30)
Nick Shearer
AP
42.20
2
(dd 4.30)
Bryce Wilson
SPRING
25.50
3
(dd 5.10)
Level: 9 Div: 15 Up
Jake Rubenstein
AZARIAN
53.40
1
(dd 5.70)
Gaither Rosser
GTC
34.30
2
(dd 2.00)
Page: 18
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 7
Results for BOYS DBLMINI
Level: 9 Div: 13-14
Conor Murphy
AZARIAN
62.20
1
(dd 2.70)
(dd 2.10)
Richard Dimova
STARSCA
61.10
2
(dd 2.90)
(dd 1.60)
Matthew Buggert
AZARIAN
60.00
3
(dd 1.30)
(dd 2.40)
August Gonet
AP
60.00
4
(dd 2.70)
(dd 1.70)
Dimova Velizar
STARSCA
51.00
5
(dd 2.40)
(dd 0.70)
Level: 9 Div: 15 Up
Gaither Rosser
GTC
61.90
1
(dd 1.60)
(dd 2.90)
Daniel Herron
AP
60.10
2
(dd 1.80)
(dd 1.60)
Sean Morgan
AZGYM
58.90
3
(dd 1.30)
(dd 1.60)
Alex Thompson
AZGYM
57.60
4
(dd 1.60)
(dd 2.00)
Chris Gottfried
AOM
50.90
5
(dd 0.70)
(dd 2.10)
Session 8
Results for BOYS TUMBLING
Level: 5 Div: 6Under
Brandon Polak
ANTI GRAVITY
49.90
1
Level: 5 Div: 7-8
Justin Powell
STARSCA
51.80
1
Level: 5 Div: 9-10
Matt Moreno
WAY
54.00
1
Level: 5 Div: 11-12
Mark Saddler
GTC
52.70
1
Austin Carmouche
AP
50.10
2
Level: 6 Div: 9-10
Jake Jacobson
AP
51.40
1
Level: 6 Div: 11-12
Colin Dresser
AZARIAN
52.60
1
Logan Mitchell
SPRING
48.40
2
Level: 7 Div: 9-10
Logan Perry
AZARIAN
57.80
1
(dd 1.90)
(dd 2.00)
Grant Bayr
AZARIAN
54.90
2
(dd 1.90)
(dd 1.90)
Level: 7 Div: 11-12
Joe Bruen
WAY
55.20
1
(dd 1.90)
(dd 2.10)
Gavin Wisner
WAY
54.20
2
(dd 1.90)
(dd 2.00)
Page: 19
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 8
Results for BOYS TUMBLING
Level: 8 Div: 9-10
Michael Geraghty
AP
47.10
1
(dd 2.00)
(dd 1.80)
Level: 8 Div: 11-12
Jordon Werner
AP
54.80
1
(dd 2.00)
(dd 2.10)
Level: 8 Div: 15 Up
Art Betancourt
AZGYM
51.40
1T
(dd 2.10)
(dd 2.20)
Session 8
Results for BOYS TRAMP
Level: 5 Div: 6Under
Brandon Polak
ANTI GRAVITY
18.20
1
Level: 5 Div: 7-8
Quinn Ross
Legacy
22.60
1
Level: 5 Div: 9-10
Michael Montella
STARZNV
22.30
1
Walker Harrah
STARZNV
22.20
2
Level: 5 Div: 11-12
Christian Cuff
STARZNV
23.10
1
Level: 6 Div: 7-8
Justin Powell
STARSCA
24.10
1
Eric Jacobson
AP
23.00
2
Level: 6 Div: 9-10
Christopher Doerr
WEG
23.10
1
Nick Carney
AP
22.90
2
Level: 6 Div: 11-12
Seth Jelovich
STARSCA
25.30
1
Mason Galloway
STARSCA
24.80
2
Colin Dresser
AZARIAN
24.60
3
Austin Carmouche
AP
20.80
4
Tanner Harris
STARSCA
5.00
5
Level: 7 Div: 9-10
Logan Perry
AZARIAN
24.90
1
(dd 1.20)
Grant Bayr
AZARIAN
23.30
2
Matt Moreno
WAY
22.90
3
Page: 20
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 8
Results for BOYS TRAMP
Level: 7 Div: 11-12
Mark Saddler
GTC
23.40
1
Robert McDaniels
SAF
23.10
2
Gavin Wisner
WAY
22.00
3
Matt Schrag
GTC
0.00
Level: 8 Div: 9-10
Matthew Cornwall
GTC
24.90
1
Level: 8 Div: 11-12
Kevin Fennell
GTC
24.00
1
Joe Bruen
WAY
23.90
2
Logan Mitchell
SPRING
23.00
3
Session 8
Results for BOYS DBLMINI
Level: 5 Div: 6Under
Brandon Polak
ANTI GRAVITY
54.80
1
Level: 5 Div: 7-8
Quinn Ross
Legacy
48.70
1
Level: 5 Div: 9-10
Michael Montella
STARZNV
57.20
1
Level: 5 Div: 11-12
Christian Cuff
STARZNV
49.40
1
Level: 6 Div: 7-8
Eric Jacobson
AP
55.60
1
Level: 6 Div: 9-10
Walker Harrah
STARZNV
56.50
1
Christopher Doerr
WEG
56.50
2
Nick Carney
AP
55.90
3
Level: 6 Div: 11-12
Robert McDaniels
SAF
56.90
1
Tanner Harris
STARSCA
56.70
2
Austin Carmouche
AP
47.90
3
Level: 6 Div: 15 Up
Art Betancourt
AZGYM
56.90
1T
Level: 7 Div: 7-8
Justin Powell
STARSCA
58.80
1
(dd 0.70)
(dd 1.00)
Page: 21
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 8
Results for BOYS DBLMINI
Level: 7 Div: 9-10
Matthew Cornwall
GTC
59.10
1
(dd 0.70)
(dd 1.00)
Logan Perry
AZARIAN
58.90
2
(dd 0.70)
(dd 1.00)
Matt Moreno
WAY
57.60
3
(dd 0.70)
(dd 0.50)
Grant Bayr
AZARIAN
57.30
4
(dd 0.70)
(dd 1.00)
Level: 7 Div: 11-12
Seth Jelovich
STARSCA
59.20
1
(dd 0.70)
(dd 1.00)
Logan Mitchell
SPRING
58.80
2
(dd 0.70)
(dd 1.00)
Mark Saddler
GTC
58.60
3
(dd 0.70)
(dd 1.00)
Mason Galloway
STARSCA
58.40
4
(dd 0.70)
(dd 1.00)
Gavin Wisner
WAY
58.40
5
(dd 0.70)
(dd 1.00)
Colin Dresser
AZARIAN
50.00
6
(dd 1.00)
Level: 8 Div: 9-10
Michael Geraghty
AP
58.50
1
(dd 1.70)
(dd 1.60)
Level: 8 Div: 11-12
Kevin Fennell
GTC
59.20
1
(dd 1.30)
(dd 1.70)
Joe Bruen
WAY
50.60
2
(dd 0.70)
(dd 1.70)
Jordon Werner
AP
50.20
3
(dd 1.70)
(dd 0.70)
Session 9
Results for BOYS TUMBLING
Level: 5 Div: 13-14
Spencer Ingram
Legacy
54.40
1
Level: 6 Div: 13-14
Velizar Dimova
STARSCA
54.60
1
Richard Dimova
STARSCA
52.40
2
August Gonet
AP
52.30
3
Kevin Cornell
Legacy
51.00
4
Level: 7 Div: 13-14
Matthew Buggert
AZARIAN
53.60
1
(dd 1.90)
(dd 2.00)
Level: 8 Div: 13-14
Bryce Wilson
SPRING
56.80
1
(dd 2.10)
(dd 2.20)
Chris Creech
AMERICAN
48.90
2
(dd 2.00)
(dd 1.40)
Juan Ayala
AP
35.00
3
(dd 0.60)
(dd 1.50)
Level: 8 Div: 15 Up
Weston Hendricks
GTC
55.70
1
(dd 2.00)
(dd 2.10)
Chris Gottfried
AOM
55.20
2
(dd 2.10)
(dd 2.10)
Gaither Rosser
GTC
52.80
3
(dd 1.80)
(dd 2.10)
Page: 22
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 9
Results for BOYS TRAMP
Level: 7 Div: 13-14
Colton Harrah
STARZNV
25.40
1
Chris Creech
AMERICAN
25.10
2
Cameron Tokumoto
SKYSURFERS
24.60
3
Andrew Ramay
STARSCA
24.20
4
Spencer Ingram
Legacy
24.00
5
Level: 8 Div: 13-14
Velizar Dimova
STARSCA
26.00
1
Richard Dimova
STARSCA
25.90
2
Kevin Cornell
Legacy
23.40
3
Juan Ayala
AP
22.10
4
Level: 8 Div: 15 Up
Jacob Bartlett
SPRING
23.20
1
Chris Waelde
SPRING
22.80
2
Session 9
Results for BOYS DBLMINI
Level: 7 Div: 13-14
Cameron Tokumoto
SKYSURFERS
59.50
1
(dd 0.70)
(dd 1.00)
Level: 7 Div: 15 Up
Chris Waelde
SPRING
58.60
1
(dd 0.70)
(dd 1.00)
Level: 8 Div: 13-14
Andrew Ramay
STARSCA
60.30
1
(dd 1.70)
(dd 1.60)
Kevin Cornell
Legacy
59.60
2
(dd 1.30)
(dd 1.20)
Nick Shearer
AP
59.30
3
(dd 1.30)
(dd 1.70)
Juan Ayala
AP
58.90
4
(dd 1.20)
(dd 1.30)
Bryce Wilson
SPRING
58.90
5
(dd 1.60)
(dd 1.70)
Colton Harrah
STARZNV
58.70
6
(dd 0.90)
(dd 1.30)
Spencer Ingram
Legacy
58.60
7
(dd 1.30)
(dd 0.60)
Chris Creech
AMERICAN
29.60
8
(dd 0.70)
Level: 8 Div: 15 Up
Jacob Bartlett
SPRING
49.70
1
(dd 1.60)
(dd 0.50)
Page: 23
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 10
Results for GIRLS TUMBLING
Level: 5 Div: 13-14
Rosie Kuncz
AP
55.20
1
Sam Donaldson
BOUNCE
51.40
2
Braquel Walsh
SAF
45.70
3
Level: 6 Div: 13-14
Chelsea
Sanscartier
GTC
55.10
1
Michelle Dimova
STARSCA
54.40
2
Kelly Wilkinson
BOUNCE
54.00
3
Kiley Belcher
BOUNCE
53.90
4
Kristie Kawazoe
HA
53.80
5
Nicole Ishii
BOUNCE
53.50
6
Sarah Zinn
AZARIAN
52.50
7
Lauren Dickerson
ANTI GRAVITY
51.70
8
Lauren Opsahl
ASAG
51.10
9
Level: 7 Div: 13-14
Victoria Lockwood
GTC
57.00
1
(dd 1.90)
(dd 2.00)
Linay Mitchell
SPRING
54.20
2
(dd 1.90)
(dd 2.00)
Marisa Davis
Legacy
54.20
3
(dd 1.90)
(dd 1.90)
Maggie McClure
WAY
52.50
4
(dd 1.90)
(dd 1.90)
Hannah Saddler
GTC
50.20
5
(dd 1.90)
(dd 1.50)
Level: 8 Div: 13-14
Sarah Saleck
AZGYM
55.20
1
(dd 2.10)
(dd 2.20)
Jenise Giuliano
TOP
56.40
1T
(dd 2.00)
(dd 2.10)
(dd 2.00)
(dd 2.10)
Session 10
Results for GIRLS TUMBLING
Level: 8 Div: 13-14
Kelsey Krebs
TOP
56.40
1T
(dd 2.10)
(dd 2.10)
Ashley Frentress
TOP
46.00
2T
(dd 2.00)
(dd 1.20)
Page: 24
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 10
Results for GIRLS TRAMP
Level: 5 Div: 13-14
Braquel Walsh
SAF
25.20
1
Shannon Alcorn
STARZNV
24.50
2
Kim Richardson
Legacy
21.70
3
Monique O'Conner
SAF
0.00
Level: 6 Div: 13-14
Golden Butler
FRG
24.20
1
Karlie Blake
Legacy
23.80
2
Level: 7 Div: 13-14
Sabrina Millard
STARSCA
24.90
1
Chelsea
Sanscartier
GTC
24.70
2
Sarah Zinn
AZARIAN
24.30
3T
Marisa Davis
Legacy
24.30
3T
Michelle Dimova
STARSCA
24.20
5
Sam Donaldson
BOUNCE
24.00
6
Jessica Rubenstein
AZARIAN
23.70
7
Maggie McClure
WAY
23.50
8
Kiana Bohm
FRG
23.00
9
Haley Thompson
AP
23.00
10
Heather Dornberger
Legacy
22.90
11
Rosie Kuncz
AP
22.10
12
Level: 8 Div: 13-14
Hannah Saddler
GTC
24.90
1
Lauren Opsahl
ASAG
24.50
2
Elizabeth "Ellie
Kibble
FRG
24.20
3
Kailey
Spangenberg
GTC
24.00
4
Jade Mena
ASAG
23.30
5
Lauren Dickerson
ANTI GRAVITY
23.10
6
Sarah Saleck
AZGYM
4.30
7
Session 10
Results for GIRLS DBLMINI
Level: 5 Div: 13-14
Shannon Alcorn
STARZNV
57.60
1
Kim Richardson
Legacy
56.80
2
Level: 6 Div: 13-14
Golden Butler
FRG
57.30
1
Chelsea
Sanscartier
GTC
57.10
2
Level: 7 Div: 13-14
Sam Donaldson
BOUNCE
59.20
1
(dd 0.70)
(dd 1.00)
Linay Mitchell
SPRING
58.90
2
(dd 0.70)
(dd 1.00)
Kailey
Spangenberg
GTC
58.70
3
(dd 0.70)
(dd 1.00)
Maggie McClure
WAY
58.50
4
(dd 0.50)
(dd 0.70)
Rosie Kuncz
AP
58.40
5
(dd 0.70)
(dd 0.50)
Kiana Bohm
FRG
58.30
6T
(dd 0.50)
(dd 0.70)
Heather Dornberger
Legacy
58.30
6T
(dd 0.70)
(dd 0.50)
Lauren Dickerson
ANTI GRAVITY
58.10
8
(dd 0.50)
(dd 0.70)
Jessica Rubenstein
AZARIAN
58.00
9
(dd 1.00)
(dd 0.70)
Braquel Walsh
SAF
57.90
10
(dd 0.70)
(dd 0.50)
Marisa Davis
Legacy
50.50
11
(dd 0.50)
(dd 0.70)
Michelle Dimova
STARSCA
29.90
12
(dd 0.70)
Page: 25
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 10
Results for GIRLS DBLMINI
Level: 8 Div: 13-14
Nicole Ishii
BOUNCE
60.70
1
(dd 1.60)
(dd 1.80)
Sabrina Millard
STARSCA
60.50
2
(dd 1.70)
(dd 1.60)
Jade Mena
ASAG
60.00
3
(dd 1.30)
(dd 1.20)
Sarah Saleck
AZGYM
59.90
4
(dd 1.60)
(dd 0.70)
Lauren Opsahl
ASAG
59.80
5
(dd 1.30)
(dd 0.90)
Hannah Saddler
GTC
59.70
6
(dd 0.70)
(dd 1.30)
Sarah Zinn
AZARIAN
59.40
7
(dd 0.70)
(dd 1.20)
Elizabeth "Ellie
Kibble
FRG
59.20
8
(dd 0.70)
(dd 1.20)
Haley Thompson
AP
59.20
9
(dd 1.20)
(dd 1.30)
Karlie Blake
Legacy
27.70
10
(dd 1.20)
Session 11
Results for GIRLS SYNCHRO
Level: 10 Div: 13-14
Lockwood
Wilkinson
GTC
73.90
1
(dd 6.70)
Occhipinti, Tori
Powder, Alicia
WEG
72.50
2
(dd 6.00)
Level: 10 Div: 15-16
Alpert, Tara
Canyon, Leanne
GTC
67.20
1
(dd 5.40)
Level: 10 Div: 17 Up
Rosbrook, Meggie
Denton, Sandi
GTC
73.20
1T
(dd 7.10)
Fauth, Leah
Yarnell, Danica
WAY
73.20
1T
(dd 6.80)
Level: Jr Div: Elite
Nokes, Hillary
Balkan, Aubrey
GTC
50.70
1
(dd 4.00)
Page: 26
Region 2 Championships
All Sessions June 03, 2006
Host: Aerial Test System
Meet Results
Session 11
Results for BOYS SYNCHRO
Level: 10 Div: 11-12
Onigama, Kelsen
Jacobson, Jake
AP
70.70
1
(dd 6.40)
Level: 10 Div: 13-14
Roberts, Ryan
Lozier, Logan
GTC
77.40
1
(dd 8.40)